Нежитловий фонд

Якщо вам сподобався певний об’єкт з наявних у Переліках, ви можете подати заяву на його оренду через систему Прозорро.Продажі. https://prozorro.sale/

Процедура проведення аукціонів з оренди проходить у 3 етапи.На першому етапі майно виставляється на аукціон. Зазначається повна вартість оренди. Потенційні орендарі подають свої цінові пропозиції, а також сплачують гарантійний та реєстраційні внески до дня проведення торгів. Заявки з ціновими пропозиціями є закритими і розкриваються лише напочатку аукціону.

Якщо перший аукціон не відбувся, то оголошується другий етап.

На цьому етапі майно пропонується зі знижкою 50%.

Третій етап проводиться у разі відсутності переможців на другому аукціоні. Майно виставляється зі знижкою 50%, але електронна система автоматично та поступово знижує його вартість, до моменту зупинки аукціону одним з учасників, що означає готовність купити лот за цю суму. Після цього, інші потенційні орендарі мають змогу запропонувати більшу суму, в такому випадку, процес відбувається в зворотному порядку, як на звичайному аукціоні. Той, хто запропонує найбільшу ставку, буде визнаний переможцем.

Договір оренди укладається протягом 20 робочих днів з дня опублікування протоколу з результатами аукціону в ЕТС.